Jurassic Adventure – wystawa dinozaurów w Warszawie otwarta!
Źródło: Materiały prasowe

Jurassic Adventure – wystawa dinozaurów w Warszawie otwarta!

Wystawa, która odbiła się szerokim echem na całym świecie zajmuje 3000 m²!

Społeczne

Dodany: 02 października 2023, 18:09

Ostatnie zmiany: 02 października 2023, 18:10

  • Wystawa oferuje unikalne doświadczenie, przenosząc odwiedzających w epokę dinozaurów i dostarczając bogatej wiedzy na temat tych prehistorycznych stworzeń przez różne atrakcje i edukacyjne ścieżki.
  • Atrakcje obejmują animowane modele dinozaurów, strefę wirtualnej rzeczywistości, wykopaliska dla najmłodszych, ścieżkę edukacyjną z audioprzewodnikiem, i wiele więcej, gwarantując bogate i różnorodne doświadczenia dla zwiedzających w każdym wieku.
  • Po odwiedzeniu kilku krajów i zgromadzeniu 750 tysięcy gości, wystawa, zaprojektowana i wyprodukowana przez Belgów, ma teraz za zadanie oczarować polską publiczność, będąc pierwszą tego typu ekspozycją w kraju, dostępną do końca grudnia 2023 roku.

Jurassic Adventure, edukacyjna wystawa, przenosi swoich gości w głębiny prehistorycznej ery, oferując im spotkanie z olbrzymimi, majestatycznymi gadami, które niegdyś dominowały na Ziemi. Ekspozycja nie tylko oczarowuje odwiedzających widokiem dinozaurów, ale także zapewnia obszerną wiedzę na temat ich życia, procesu ewolucji oraz ich wpływu na historię naszej planety.

Projekt wystawy został starannie opracowany, aby dostarczyć niezapomnianych doświadczeń entuzjastom prehistorycznych stworzeń, bez względu na wiek. Oprócz głównej ekspozycji, zwiedzający mogą cieszyć się różnorodnymi, towarzyszącymi atrakcjami, takimi jak strefa wirtualnej rzeczywistości czy specjalna przestrzeń zabaw dla najmłodszych. Starsi goście mogą zgłębiać wiedzę, przechadzając się po edukacyjnej ścieżce z audioprzewodnikiem, podczas gdy młodsi mogą przenieść się w rolę Dino Rangerów, szukając skarbów czy uczestniczyć w eksploracji "wykopalisk". Zaś wszyscy zwiedzający mogą uwiecznić swoją przygodę, robiąc zdjęcia w gigantycznym jaju dinozaura.

Prawdziwe gwiazdy Jurassic Adventure to jednak 46 animowanych, pełnowymiarowych dinozaurów, które ożywają, ryczą i spoglądają na zwiedzających, dostarczając dreszczyk emocji i gwarantując niezapomniane wrażenia. Czy giganci z przeszłości powracają do życia?

Przez dwa lata Jurassic Adventure podróżowała po świecie. Ten belgijski projekt, poza rodzimą Antwerpią, zawitał także do Hiszpanii, Francji i Szwajcarii, spotykając się za każdym razem z entuzjastycznym przyjęciem. Z 750 tysiącami odwiedzających na koncie, teraz wystawa ma zamiar zachwycić polską publiczność, będąc pierwszą tego typu ekspozycją w zamkniętej przestrzeni w Polsce. Ze świadomością wybrano na nią ogromną przestrzeń o powierzchni 3000 m², aby prehistoryczne stworzenia mogły zrobić trwałe wrażenie, a ich donośne „raaaaaw” rozbrzmiewało odpowiednio. Już 28 września, jurajska przygoda rusza pełną parą!

Bilety dostępne są na stronie: https://goingapp.pl/aktywnosc/jurassic-adventure

Wystawa otwarta jest do końca grudnia 2023 roku.