Zuch Załogant – świadomy załogant – Bezpłatne warsztaty w Przystań Warszawa
Powrót do listy imprez

Zuch Załogant – świadomy załogant – Bezpłatne warsztaty w Przystań Warszawa

Zuch Załogant – świadomy załogant – Bezpłatne warsztaty w Przystań Warszawa

Sport, rekreacja

godz. 19:00
10 lip 2024 - 31 lip 2024

Bilety

Darmowe

Czy marzysz o żeglarskich przygodach i odkrywaniu tajemniczych szlaków wodnych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nasze warsztaty "Świadomy Załogant" są właśnie dla Ciebie!
To wyjątkowe wydarzenie dedykowane osobom, które potrzebują wsparcia na początek swojej żeglarskiej przygody. Nasz doświadczony kapitan przygotował dla Ciebie program, który wprowadzi Cię w podstawy żeglarstwa.
Co otrzymasz na warsztatach:
🌊 Podstawy budowy jachtów żaglowych: Dowiesz się m.in., czym się różni sztag od achtersztagu i co różni cumę, szping i brest.
⛵ Obsługa Jachtu: Praktyczne lekcje na pokładzie, gdzie nauczysz się stawiać żagle, uruchamiać silnik i korzystać z olinowania.
📝 Bezpieczeństwo na Wodach: Poznasz podstawowe zasady bezpieczeństwa na wodzie, w tym obsługę kamizelek ratunkowych i procedury awaryjne.
🤝 Społeczność Żeglarska: To także okazja do poznania innych pasjonatów żeglarstwa i nawiązania kontaktów z osobami, które podzielają Twoją pasję.
Jeśli marzysz o tym, by poczuć wiatr we włosach i posmakować żeglarskich przygód, to "Świadomy Załogant" jest idealnym początkiem Twojej podróży pod żaglami. Nie zwlekaj z decyzją! Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę na wodach już teraz. ⚓🌞🌊
Termin: W każdą środę o godz. 19:00
Czas trwania około 3 godzin.
Lokalizacja: Przystań Warszawa przy Porcie czerniakowskim
https://zuchzaloga.pl/zeglarstwo-w-warszawie/zuch-zalogant-swiadomy-zalogant-bezplatne-warsztaty-w-przystan-warszawa/

Inne imprezy