Świąteczny Żoli Bazar w FORCIE SOKOLNICKIEGO
Powrót do listy imprez

Świąteczny Żoli Bazar w FORCIE SOKOLNICKIEGO

Świąteczny Żoli Bazar w FORCIE SOKOLNICKIEGO

Targi, konferencje

godz. 11:00
2 gru 2023

Bilety

Darmowe

Zachęcamy do udziału w wyjątkowej świątecznej edycji żoliborskiej garażówki w Forcie Sokolnickiego! Serdecznie zapraszamy rękodzielników, artystów oraz wszystkich chcących zaprezentować przedmioty, które mogą stać się wyjątkowymi prezentami dla bliskich lub ozdobić wnętrza domów.

Na sprzedaż mogą trafić niezniszczone używane rzeczy oraz własnoręcznie wykonane wyroby, takie jak zabawki, książki, sztuka, bibeloty, świąteczne ozdoby, biżuteria tworzona własnoręcznie, artykuły dekoracyjne, stroiki świąteczne, wyroby ceramiczne i wiele innych. Tym razem nie przyjmujemy odzieży.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: [email protected]
Opłata dla wystawców wynosi 10 zł.

Szczegółowy harmonogram przyjmowania zgłoszeń:

Zgłoszenia są przyjmowane do 16 listopada 2023 r. do północy.
Wybrane osoby otrzymają odpowiedzi do 22 listopada 2023 r. do godziny 15:00.
Osoby zakwalifikowane prosimy o wpłatę opłaty do 27 listopada 2023 r. do północy.
Jeśli opłata nie zostanie wniesiona do 27 listopada 2023 r., miejsce zostanie przyznane osobie z listy rezerwowej, która musi uregulować opłatę do 29 listopada 2023 r. do północy.
Wysyłając zgłoszenie, zgłaszający:

Potwierdza chęć udziału w Świątecznym Żoliborskim Bazarze w Forcie Sokolnickiego w dniu 2 grudnia 2023 roku i akceptuje Regulamin wydarzenia.
Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu udziału w Świątecznym Żoliborskim Bazarku zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie Wyprzedaży Garażowej. Zgoda zostaje udzielona na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1, dotyczącego przetwarzania danych osobowych na podstawie dobrowolnej zgody.
Wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swojego wizerunku w celach promocyjnych i informacyjnych.
Zgadza się na otrzymywanie informacji związanych z realizacją wydarzenia Świąteczny Żoliborski Bazar, zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).
Regulamin dostępny jest na stronie: https://zoliborskidomkultury.pl/swiateczny-zoli-bazar/

FORT SOKOLNICKIEGO
ul. Stefana Czarnieckiego 51
01-541 Warszawa

Inne imprezy