Otwarcie DZIEŃDOBRY SKLEPU w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 67
Powrót do listy imprez

Otwarcie DZIEŃDOBRY SKLEPU w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 67

Otwarcie DZIEŃDOBRY SKLEPU w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 67

Imprezy okolicznościowe

godz. 11:00
2 gru 2023

Bilety

Darmowe

To niesamowite, ale prawdziwe – po kilkuletniej przerwie marka Dzieńdobry powraca do Warszawy! Pierwszy sklep-showroom tej marki powstał właśnie w stolicy, co wielu z Was z pewnością pamięta z sentymentem. Było to kameralne miejsce na Pradze, otwarte tylko w weekendy, gdzie sprzedażą zajmowaliśmy się głównie my – ja, moja mama i nasi znajomi.

Te czasy były dla nas wielkim eksperymentem i pełne improwizacji, ale dzięki temu atmosfera była wyjątkowa, intymna i przytulna. To doświadczenie stało się dla nas cenną lekcją, która przygotowała nas do otwarcia naszego pierwszego stacjonarnego, właściwego sklepu w Łodzi. Sklep w Łodzi – wybrany ze względu na bliskość i możliwość kontroli – działa już prawie dwa lata i prężnie się rozwija. Teraz nadszedł czas na powrót do Warszawy!

Z ogromną radością zapraszamy Was na wielkie otwarcie naszego sklepu Dzieńdobry na ulicy Mokotowskiej 67, już 2 grudnia! Jak zawsze, przygotowujemy dla Was mnóstwo atrakcji, unikatowych ubrań, niespodzianek i, co najważniejsze, chcemy się z Wami spotkać i spędzić czas w kolorowej, przyjaznej atmosferze.

Chcemy dowiedzieć się, co u Was słychać, czego potrzebujecie, jakie wzory powinniśmy tworzyć więcej i co chcielibyście zobaczyć w naszej następnej kolekcji. Przygotujcie się na otwarcie o godzinie 11:00 i zamknięcie kasy z rozpoczęciem tańców o 18:00, gdy już zrobi się ciemno 😉

Szczegółowy plan wydarzenia ogłosimy wkrótce – na razie zaznaczcie tę datę w kalendarzach! Pozdrawiam Jaśmina

Inne imprezy