KWIAT JABŁONI: JEDYNE KONCERTY W POLSCE W 2023 i DODATKOWY TERMIN W WARSZAWIE
Powrót do listy imprez

KWIAT JABŁONI: JEDYNE KONCERTY W POLSCE W 2023 i DODATKOWY TERMIN W WARSZAWIE

KWIAT JABŁONI: JEDYNE KONCERTY W POLSCE W 2023 i DODATKOWY TERMIN W WARSZAWIE

Koncerty

godz. 20:00
20 gru 2023

Bilety

117 - 203 zł

Jesienna Trasa Koncertowa Kwiatu Jabłoni - Dodatkowy Koncert w Warszawie!

W nadchodzącej jesieni 2023 roku, uwielbiany przez fanów zespół Kwiat Jabłoni wyrusza w swoją pierwszą halową trasę koncertową, przynosząc ze sobą na scenę emocje oraz utwory z nowego, trzeciego albumu! Kasia i Jacek Sienkiewiczowie w liście do swoich fanów wyrażają ogromną chęć, aby nowe brzmienia dotarły do publiczności na żywo podczas ich jedynych w tym roku koncertów na terenie Polski.

Zaistniali na muzycznej scenie Polski w 2018 roku, Kwiat Jabłoni szybko zdobył szerokie uznanie jako niepowtarzalna, folk-popowa formacja. Od debiutanckiego albumu "Niemożliwe" z 2019 roku, z którego pochodzi hit "Dziś późno pójdę spać", zespół nieustannie kreuje muzyczne trendy, wydając płyty i koncertując, nie zapominając także o społecznym angażu. Na swoim koncie mają już dwa studyjne albumy oraz specjalny projekt “Wolne serca” (2022), stworzony wspólnie z Muzeum Powstania Warszawskiego.

Kwiat Jabłoni, zdobywcy Złotego Bączka na 25. edycji Pol’and’Rock Festival, nie tylko oczarowali publiczność na największych polskich festiwalach, takich jak Open’er czy Spring Break, ale również dwukrotnie zgarnęli nagrodę publiczności na wspomnianym wyżej festiwalu Pol’and’Rock oraz Bursztynowego Słowika podczas Top of The Top Sopot Festival. W październiku tego roku fani będą mieli okazję posłuchać utworów z nadchodzącego albumu "Pokaz slajdów", z którego już teraz można usłyszeć single "Dom" oraz "Od nowa".

Gdzie: COS TORWAR Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

Inne imprezy