Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet - Koncert
Powrót do listy imprez

Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet - Koncert

 Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet - Koncert

Koncerty

godz. 20:00
21 kwi 2024

Bilety

90 zł

Wyjątkowe Białołęckie Wieczory Jazzowe przenoszą się na ulicę Głębocką 66! Tym razem na scenie pojawi się prawdziwa legenda - Jan Ptaszyn Wróblewski.

Artysta wystąpi w kwartecie, w skład którego wchodzą: Jan Ptaszyn Wróblewski – saksofon, Wojciech Niedziela – pianino, Andrzej Święs – bas i Marcin Jahr – bębny. Zespół powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych i może poszczycić się niezliczoną ilością koncertów, nagrań oraz udziałów w festiwalach, włączając w to liczne występy za granicą, m.in. w USA i w klubie „Birdland”, mekce jazzu.

Ich muzyka opiera się na klasycznych jazzowych tradycjach, jednak nie obce są im także współczesne brzmienia. Liderem formacji jest wspomniany Jan Ptaszyn Wróblewski, jeden z najważniejszych i najbardziej zasłużonych artystów w historii polskiego jazzu – wybitny saksofonista (tenorowy i barytonowy), kompozytor, aranżer, dyrygent, publicysta, dziennikarz radiowy, krytyk muzyczny, pedagog oraz konferansjer. Ten koncert to wydarzenie, którego nie można przegapić!

Bilety kosztują 90 zł i są dostępne pod adresem: https://iframe18.biletyna.pl/event/view/id/411680

Podczas wydarzenia, w ramach projektu "Wychodzę z Rodzicami", zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: [email protected] lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 2.

Inne imprezy